O nás

Vítejte na stránkách společnosti! 

Společnost PRONÁJEM-NÁDRŽÍ.CZ byla založena začátkem roku 2012 na základě nového konceptu obchodní činnosti. Cílem vedení společnosti je nabídka komplexních služeb v oblasti vlastních zdrojů pohonných látek, prostřednictvím pronájmu nadzemních naftových i benzínových nádrží. Důvodem tohoto progresivního způsobu využívání zásob pohonných látek je fakt, že se snažíme Regulovat náklady na zajištění těchto zásob, a to zejména díky nepříznivému vývoji ekonomické situaci na trhu, která bohužel nemá pozitivní výhledy. Ačkoli je cena za barel ropy stabilně vysoká, stále se dopravcům, stavebním společnostem, ale i zemědělcům a jiným menším spotřebitelům, vyplatí vlastní zdroje PHL. Ceny hmot, které jsou uváděny na totemech čerpacích stanic, jsou mnohdy přemrštěné, a tak se nákup PHL do nákladních vozidel a stavebních strojů může rapidně prodražit. Tyto informace vyplívají již z dlouhodobých průzkumů statistických úřadů.

Doplňující a dovolíme si říct neméně důležitou součástí naší činnosti, je provozování elektronického specializovaného obchodu, který našim zákazníkům zajišťuje komfortní servis nejen v oblasti čerpacích stanic, ale i všem podnikatelským i nepodnikatelským subjektům, kteří pracují v prostředí dílen, výrobních hal, autoservisů nebo olejového hospodářství apod. Na stránkách však můžete nalézt i kompletní výbavu vozidel, osvětlení, mobilní kontejnery, koše, značení a mnoho jiného provozně nutného příslušenství, které vyžaduje například bezpečnost práce nebo ochrana životního prostředí.

Zaujme-li Vás nějaký produkt, nebo chtete-li zaslat nějaký dotaz či připomínku, neváhejte nás kontaktovat na adrese info@pronajem-nadrzi.cz.

Fotogalerie stránek:

      Výběr kategorie    E-shop

[contact-form-7 id=“609″ title=“Kontaktní formulář  1″]