Nádrže na benzín

Nadzemní dvouplášťová nádrž NDN 16 m3 BA BC

Nadzemní nádrže na benzín, obchodní označení “BA”, slouží zejména ke skladování a výdeji pohonných hmot v kubatuře do 16.000 l.  Nádrže jsou vybaveny vlastním stáčecím čerpadlem, elektrickým rozvaděčem RMS1 (do výbušného prostředí) pro obsluhu stáčení, osvětlení a obsluhu výdejního stojanu. Nádrž je dle předpisu dále vybavena příslušnými armaturami (sacím a stáčecím potrubím, plovákovým ovladačem, a odvětracím potrubím s koncovou antidetonační pojistnou armaturou J 341.50). Součástí je také měrná armatura, která slouží k fyzické kontrole stavu PHM v nádrži.

Nádrž je zákazníkovi předávána včetně kopie revizního protokolu, a kopie projektové dokumentace elektro, jejichž platnost je nezbytná pro provoz ČS PHM na území ČR. Veškeré ostatní náležitosti, které jsou předávány zákazníkovi jako součást dokumentace, jsou písemně uvedeny v nájemní smlouvě, která je před předáním uzavírána.

Nadzemní nádrže typu “Bencalor”, se nejčastěji využívají v dopravních společnostech, stavebních firmách, ale také u zemědělských společností a jiných podnikatelských a nepodnikatelských subjektů, kde je zapotřebí vlastních zdrojů PHM. Výhodou tohoto typu řešení, je beze sporu naprostá kontrola nad spotřebou PHM a okamžitá dostupnost. Další mnohdy vhodnou pomůckou pro majitelé větší flotily vozidel, je i kontrola proti krádeži či zneužití tankovacích karet CCS apod. Obsluha čerpací stanice je velice jednoduchá, je jen na Vás, zda určíte kompetentní osobu, která bude PHM fyzicky vydávat, nebo přidělíte zaměstnancům vlastní čipy pro samoobslužný výdej. Varianty jednotlivých sestav čerpacích stanic, jsou individuálně konzultovány na základě Vašeho zadání.

Chcete-li bližší informace k možnostem umístění nádrže do areálu Vaší společnosti, neváhejte nás prosím kontaktovat na adrese info@pronajem-nadrzi.cz, nebo využijte ostatní formy komunikace v sekci “Kontakty”.

Fotogalerie:

– fotografie budoudoplněny

[contact-form-7 id=“609″ title=“Kontaktní formulář  1″]