Pronájem nádrží

Naše společnost se zabývá primárně pronájmem nádrží na pohonné hmoty. Pronajímáme jak nádrže na naftu, tak nádrže na benzín a bionaftu. Jedná se o nový progresivní způsob tvorby vlastních zásob pohonných látek, bez nutnosti nákladné výstavby čerpací stanice PHM. Vlastníte areál, nebo jiný uzavřený areál? Halu, dílnu, nebo jiný komerční prostor, kde parkujete svůj vozový park? Vlastníte autodopravu, stavební společnost, nebo jste jiný podnikatelský či nepodnikatelský subjekt? Pro všechny tyto kategorie máme svá řešení takřka na míru. Umístěním mobilní nádrže na pohonné hmoty určíte svému podnikání nový směr.

Nejen, že budete mít naprostý přehled o jednotlivých odběrech PHM Vašich zaměstnanců, ale co je hlavní, snížíte tak náklady na zdroje PHM, což je při stálém nárůstu cen pro mnoho našich klientů zcela klíčové.

Nádrže na pohonné látky sestavujeme dle individuálních požadavku zákazníka do několika základních variant. Mimo výběr média, které bude nádrž skladovat, si klient vybírá i sestavu pro výdej pohonných látek. Od nejzákladnější varianty samoobslužného výdejního stojanu, až po výdejní sestavy na čipové klíče, které jsou vhodné pro rozsáhlejší flotily vozidel, ale také třeba pro vaše partnery, kteří mohou zdroje PHM od Vás smluvně odebírat.

Základní technická specifikace:

– skladovací nádrž 3, 5, 10, 12, 16, 26 m3 (informujte se o volných kapacitách)
– stáčecí čerpadlo
– stáčecí, sací a odvětrací potrubní rozvody
– antidetonační pojistné armatury – elektroinstalace
– výdejní stojan
– protokoly o výchozí revizi ER, revizní zprávy o revizi nádrže + kapilární pojistky

 

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat info@pronajem-nadrzi.cz

[contact-form-7 id=“609″ title=“Kontaktní formulář  1″]