Mobilní pojízdné nádrže

Pojízdná provozní nádrž je určena pro neveřejný výdej a skladování motorové nafty pro vlastní potřebu uživatele. Realizace se obejde bez projektů, zemních prací, stavebních prací, montáží ocelových konstrukcí, technologických montáží, apod. Pojízdná provozní nádrž se skládá z ocelové ležaté jednoplášťové netlakové nádrže vybavené vlnolamy pevně spojené s podvozkem. Nádrž je standardně vybavena sací armaturou s uzavíracím zpětným ventilem na konci sacího potrubí, plnící armatura je opatřena automatickým ventilem proti přeplnění. Pro kontrolu množství zásoby slouží měrná a odkalovací armatura.

Zařízení je schváleno TÜV SÜD Auto CZ s.r.o., TÜV SÜD Czech s.r.o., a Ministerstvem dopravy České republiky

Nádrž je opatřena překlápěcím ventilem, protišlehovou pojistkou a příslušnými šroubeními typu VK a MB, včetně možnosti připojení rekuperace par I. stupně. Veškeré armatury na  horní straně nádrže jsou umístěné v nepropustně svařené nástavbě s pochůznými rošty. Případně zadržené dešťové srážky je možné vypustit přes uzavírací kulový kohout do nádoby a předat k likvidaci.

Elektronický výdejní stojan může být dodán s čipovým ovládáním pro více osob, včetně přenosu dat do PC uživatele, napájení 12/24/220 V. Výdej pohonných hmot je umístěn za otvíratelným zadním klenutým čelem jištěným 2 plynovými tlumiči, které při zvednuté poloze slouží jako zastřešení manipulačního prostoru výdejního stojanu, elektrické přípojky, sacího potrubí a elektronického měření hladiny. V uzavřené poloze zajišťuje ochranu proti nepříznivým klimatickým podmínkám a případnému poškození.

      

Pojízdná provozní nádrž se v základní výbavě dodává se dvěma 6 kg hasícími přístroji umístěnými po obou zadních stranách nádrže v ochranných plastových boxech.

Podvozek nádrže je opatřen pneumatickou brzdovou soustavou a příslušným obrysovým osvětlením. Nádrž je vybavena značkami platnými pro přepravu do maximální rychlosti 40, nebo 80 km/hod. podle provedení. Obě varianty mají schválení ADR.

Varianty mobilních nádrží:

[contact-form-7 id=“609″ title=“Kontaktní formulář  1″]